Czy Rihanna urodziła dziecko?

Wielokrotnie nagradzana gwiazda pop spodziewa się swojego pierwszego dziecka z raperem A$AP Rocky. Po raz pierwszy ogłosiła swoją ciążę w styczniu, publikując serię zdjęć paparazzi.

Rihanna pokazała swój dziecięcy brzuszek na czerwonym dywanie i w pracy, nosząc modę ciążową, która podniosła jej wygląd, pozostając jednocześnie wierną jej estetyce glam. Została nawet pierwszą ciężarną kobietą, która poprowadzi Super Bowl Halftime.

Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka

Piosenkarka „Love on the Brain” spodziewa się pierwszego dziecka z raperem A$AP Rocky’m, potwierdzają źródła. Para, która jest razem od stycznia 2020 roku, niedawno podzieliła się swoimi zdjęciami ciążowymi i ujawniła, że spodziewa się chłopca.

Wiadomość jest zaskoczeniem dla fanów, ponieważ Rihanna i A$AP Rocky wcześniej trzymali swój związek w tajemnicy. Pomimo plotek, że A$AP Rocky zdradzał Rihannę z projektantką obuwia Aminą Muaddi w kwietniu 2022 roku, para jest silna i pozostaje razem.

Przez weekend Rihanna pokazała swój rosnący brzuszek podczas spaceru po Nowym Jorku, gdzie została zauważona przez fotografa celebrytów Milesa Diggsa. 33-letnia potentatka mody miała na sobie różową kurtkę, która była rozpięta, aby odsłonić jej brzuszek.

Przedsiębiorca Fenty, który jest również założycielem swojej marki, był w towarzystwie A$AP Rocky’ego podczas spaceru po Harlemie. Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych i podekscytowanych faktem, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.

Para po raz pierwszy ogłosiła, że spodziewa się dziecka w styczniu

Rihanna i A$AP Rocky po raz pierwszy ogłosili swoją nowinę o dziecku w styczniu, publikując serię pięknych zdjęć zrobionych przez fotografa Milesa Diggsa. Na pierwszym zdjęciu gwiazda popu trzyma w ręku swój biust, a jej chłopak zgina się na jedno kolano, aby ją pocałować.

Drugie zdjęcie przedstawia parę pozującą na plaży z wyraźnie widocznymi piersiami. Mają też na sobie pasujące białe suknie, które pokazują ich rosnące piersi.

Jasno widać, że są zakochani. Są już rodzicami córki Blacquer i syna Bobby’ego, więc dziecko z pewnością jeszcze bardziej zbliży ich rodzinę.

Po długiej podróży w poszukiwaniu płodności, Jephte i Shawniece Bowen powiększą swoją rodzinę! Para, która poznała się na Love Island, spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Nie ujawnili jeszcze nic na temat imienia dziecka

Mogulka Fenty Beauty trzyma swoje życie rodzinne w tajemnicy, odkąd została mamą, więc nic dziwnego, że nie ujawniła jeszcze imienia swojego dziecka. 34-letnia piosenkarka i jej chłopak A$AP Rocky powitali na świecie syna w maju, ale zdecydowała się zachować jego imię w tajemnicy z obawy o jego bezpieczeństwo. W jednym z klipów widać, jak patrzy, jak jej synek kręci się w foteliku samochodowym i robi słodkie miny.

Wrzuciła też filmik na TikTok, na którym widać, jak ona i jej synek śmieją się i gruchają do siebie. Filmik kończy się próbą złapania przez malucha telefonu mamy, co jest naprawdę uroczym momentem.

Para nie wzięła jeszcze ślubu

Na dzień dzisiejszy para nie zawarła jeszcze oficjalnie związku małżeńskiego. Ale wygląda na to, że według nowego raportu są już blisko tego celu.

TMZ podało ostatnio, że Hailey i Justin planują ceremonię ślubną na wrzesień tego roku. Mamy nadzieję, że będzie to romantyczne, religijne wydarzenie, jak to, które miało miejsce w zeszłym roku w nowojorskim sądzie.

Jednakże para przechodzi obecnie trudny okres, a Justin podobno leczy się na depresję. Jego stan zdrowia nie jest najlepszy, więc być może odłożą plany ślubne do czasu, aż jego stan się poprawi.

Ale pomimo wyzwań, z jakimi przyszło im się zmierzyć, wygląda na to, że Bieberowie nadal są bardzo zakochani. Zwłaszcza, że niedawno adoptowali psa o imieniu Oscar.

Oceń artykuł: Czy Rihanna urodziła dziecko?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5