Czy Tomson ma żonę?

Kiedy Kenan Thompson nie gra samotnego ojca w swoim sitcomie NBC, łączy pracę z byciem ojcem dwóch córek. Spędza też dużo czasu ze swoją żoną Christiną Evangeline.

Pobrali się w listopadzie 2011 roku i powitali na świecie córki Georgię i Giannę. Pomimo sławy, para utrzymuje swój związek na niskim poziomie.

Żona Kenana Thompsona, Christina Evangeline

Kenan Thompson jest znanym aktorem i komikiem, który od 2011 roku jest żonaty z modelką Christiną Evangeline. Została ona przedstawiona Thompsonowi przez menedżera talentów Danny’ego Estradę. Pobrali się 11 listopada 2011 roku w Georgia Aquarium w Atlancie.

Jest modelką, projektantką wnętrz i filantropką. Jest także współzałożycielką organizacji Evermore, której celem jest zapewnienie ludziom wsparcia po doświadczeniu straty.

Kenan i Christina mają dwie córki: Georgia Marie Thompson i Gianna Michelle Thompson. Ich pierwsza córka urodziła się w 2014 roku, a młodsza pojawiła się cztery lata później.

Pies Kenana Thompsona – Rocco

Jednym z najważniejszych aspektów życia zawodnika NBA jest jego pies. Dobrze ułożony pies jest jak wybawca, który sprawia, że zawodnicy nie spędzają nocy w gabinecie weterynaryjnym, a weekendów przed telewizorem. Rocco dotrzymuje towarzystwa Klayowi Thompsonowi od prawie siedmiu lat i jest najlepszym przyjacielem człowieka. Kiedy w marcu ubiegłego roku doznał kontuzji, piesek ze stada podniósł poziom swojej gry, aby utrzymać Thompsona przy zdrowych zmysłach i szczęściu. W rzeczywistości Thompson zaczął biegać z Rocco kilka razy dziennie. Dzięki temu może przeżywać jedne z najbardziej satysfakcjonujących momentów w swojej karierze.

Najlepszą częścią całego doświadczenia są uśmiechy na twarzach Thompsona i Rocco.

Syn Thompsona – Brook

Kenan Thompson jest jednym z najdłużej występujących członków obsady komedii skeczowej Saturday Night Live. 43-letni komik ma za sobą 20 sezonów i był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy.

Grał także w sitcomie Nickelodeon All That oraz w swoim własnym programie Kenan & Kel. Aktor ożenił się z Christiną Evangeline w listopadzie 2011 roku i mają dwie córki, Georgię i Giannę. Jednak w kwietniu postanowili się rozstać i od roku mieszkają osobno. Jak donosi TMZ, złożył on pozew o rozwód w Nowym Jorku i uzgodnili, że podzielą się opieką nad dziećmi w stosunku 50/50.

Córka Kenana Thompsona Georgia

Córka Kenana Thompsona Georgia jest uroczą młodą damą. Urodziła się w 2014 roku i jest najstarszym dzieckiem aktora i komika SNL.

Kiedy nie występuje w popularnym programie komediowym, komika zazwyczaj można zobaczyć w domu z rodziną. Wraz z żoną Christiną Evangeline wspólnie wychowują dwie córki.

W wywiadzie dla People w 2020 roku powiedział, że ojcostwo było dla niego największą pobudką w życiu.

Komik i jego żona są małżeństwem od ponad dekady i mają razem dwie córki. Pomimo niedawnego rozstania, nadal wspólnie wychowują swoje dzieci.

Córka Kenana Thompsona, Gianna

Najstarszy członek obsady Saturday Night Live Kenan Thompson i jego żona Christina Evangeline są dumnymi rodzicami dwóch pięknych córek, Georgii Marie i Gianny Michelle. Para pobrała się w listopadzie 2011 roku, a swoją pierwszą córkę, Giannę, powitali w sierpniu 2018 roku.

Pytany o znaczenie bycia ojcem, Thompson powiedział, że to „waaaaaaaaay bigger deal” niż początkowo myślał.

Ujawnił również, że jego córki uwielbiają występować i często prowadzą własne show w domu. To jak oglądanie telewizji, a ich tata komik jest jak najbardziej za!

Mimo trwającej separacji, para zawsze stawiała swoje dzieci na pierwszym miejscu. I najwyraźniej nadal są w sobie zakochani. TMZ donosi, że para już od ponad roku wspólnie wychowuje swoje dwie córki.

Oceń artykuł: Czy Tomson ma żonę?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5