Co słyszy numer zablokowany jak dzwoni?

Jeśli ktoś cię zablokował, możesz nie otrzymać powiadomienia, że dzwonił lub wysłał SMS-a. Jest jednak kilka sposobów, aby to sprawdzić.

Po pierwsze, sprawdź wzór dzwonka, kiedy ktoś do ciebie dzwoni. Jeśli usłyszysz tylko jeden dzwonek, zanim przekierują rozmowę na pocztę głosową, prawdopodobnie odrzucili twoje połączenie.

Jeden dzwonek

Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy zablokowany numer cię blokuje, jest zadzwonienie do niego. Za każdym razem możesz uzyskać inny wynik, ale jeśli dzwonisz raz dziennie przez dwa lub trzy dni i za każdym razem otrzymujesz tę samą wiadomość, to prawdopodobnie numer został zablokowany.

Zablokowany rozmówca słyszy tylko jeden dzwonek, zanim zostanie przekierowany na pocztę głosową. Może to być znak, że osoba, do której dzwonisz, ma wyłączony telefon lub rozładowaną baterię.

Może też usłyszeć nagrane wcześniej komunikaty, że rozmówca jest zajęty, linia jest nieosiągalna lub nie może odbierać połączeń w danym momencie.

Jeśli masz iPhone’a, możesz sprawdzić, czy dana osoba zablokowała cię, gdy wysyła wiadomości iMessages. Wiadomości będą wyświetlane jako niebieskie. Jeśli nie są zablokowane, będą wyświetlane jako dostarczone i nie będą miały pod spodem dymków z napisem Niedostarczone.

Brak dzwonka

Jeśli dzwonisz na zablokowany numer, możesz usłyszeć jeden lub żaden dzwonek, zanim połączenie zostanie wysłane na pocztę głosową. Jest to dobry znak, że osoba ta ignoruje Cię lub blokuje Twoje połączenia.

Inną wskazówką jest to, że wysyłany przez Ciebie tekst ma kolor zielony, zamiast czerwonego napisu Dostarczono. Dzieje się tak dlatego, że zablokowana osoba nie będzie mogła odbierać Twoich wiadomości iMessages.

Zwykle dzieje się tak, gdy osoba, do której wysyłasz SMS-a, jest w trybie Nie przeszkadzać. Może się to jednak zdarzyć także wtedy, gdy nie korzysta z połączenia internetowego lub nie ma sygnału w czasie wysyłania wiadomości.

Wielokrotne dzwonki

Sposób, w jaki zablokowany numer słyszy połączenie, różni się w zależności od telefonu i operatora. Niektóre zablokowane numery słyszą komunikat o tym, że osoba, do której dzwonią, jest niedostępna, podczas gdy inne słyszą pojedynczy dzwonek, zanim ich połączenie zostanie przekierowane na pocztę głosową.

Zwykle, jeśli zablokowany numer dzwoni do ciebie wielokrotnie, usłyszysz co najmniej trzy dzwonki, zanim zostanie przekierowany na pocztę głosową. Jeśli jednak usłyszysz tylko jeden lub żaden dzwonek, zanim połączenie zostanie przekierowane na pocztę głosową, to znak, że osoba, z którą rozmawiasz, zablokowała twój numer.

Gdy ktoś zablokuje twój numer, nie będziesz otrzymywać od niego żadnych wiadomości tekstowych, a jego poczta głosowa nie pojawi się w twojej skrzynce. Ponadto wysłanie SMS-a na zablokowany numer nie spowoduje wyświetlenia powiadomienia „dostarczono” ani napisu „przeczytano”.

Maila głosowa

Kiedy ktoś do ciebie zadzwoni, zwykle usłyszy jeden lub dwa dzwonki, zanim zostanie skierowany na pocztę głosową. W zależności od telefonu odbiorcy może to być wskazówka, że zablokował cię.

Na iPhonie możesz sprawdzić, czy odbiorca cię zablokował, patrząc na jego wiadomości iMessages. Wiadomości te pozostaną niebieskie, a nie zmienią koloru na zielony, co oznacza, że nadal są to wiadomości iMessages.

Aplikacja iMessage ma również dwa powiadomienia, które informują nadawców o tym, że ich wiadomość została dostarczona i przeczytana. Jednak nie zawsze są to wiarygodne oznaki zablokowania.

Innym sposobem stwierdzenia, czy dana osoba Cię zablokowała, jest zadzwonienie do niej z własnego numeru. Działa to nawet wtedy, gdy osoba ta wyłączyła w swoim telefonie opcję „Nie przeszkadzać”.

Poprzedni artykuł

Ulga na internet co ile lat?

Następny artykuł

Co to jest roaming krajowy?

Oceń artykuł: Co słyszy numer zablokowany jak dzwoni?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5