Po co bluetooth w IQOS?

W systemie IQOS bluetooth jest głównym połączeniem między urządzeniem a aplikacją. Służy do aktualizowania firmware’u urządzeń IQOS, a także daje dostęp do fajnych funkcji, takich jak automatyczne rozwiązywanie problemów, statystyki użytkowania czy odnajdywanie zagubionego urządzenia.

Poza tym pozwala ustawić wibrację uchwytu, gdy urządzenie jest w zasięgu Bluetooth. Możesz także znaleźć urządzenie, zmienić jego nazwę, znaleźć numery seryjne i zrestartować je.

Aplikacja IQOS

Bluetooth to funkcja systemu IQOS, która pozwala użytkownikom podłączyć ich urządzenia IQOS do aplikacji. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do funkcji, które można dostosować (takich jak zmiana wibracji lub oświetlenia), a także do widoku użytkowania.

Aplikacja IQOS została zaprojektowana tak, aby pomóc użytkownikowi w aktualizacji urządzenia IQOS i zapewnić jego optymalny stan. Oferuje również międzynarodowe wsparcie dla użytkownika w przypadku wystąpienia problemu z urządzeniem.

Urządzenie IQOS

Urządzenie IQOS jest zasilanym bateryjnie systemem podgrzewania tytoniu typu „heat-not-burn”. Firma Philip Morris International (PMI) zaprojektowała go, aby pomóc osobom, które chcą rzucić palenie, ale nie są jeszcze na to gotowe.

Podczas opracowywania urządzenia IQOS firma PMI ściśle współpracowała z organami regulacyjnymi, aby upewnić się, że jest ono bezpieczne dla konsumentów i nie zaszkodzi nikomu z ich otoczenia. W rezultacie został on zatwierdzony w 70 krajach.

Tytoniowe produkty grzewczo-niepalne to nowa klasa produktów antynikotynowych. Pomimo braku dowodów na zwęglanie lub przekroczenie temperatury 350 stopni Celsjusza, ciągłe ponowne podgrzewanie smoły i węgla drzewnego powstałego w procesie pirolizy w urządzeniu IQOS spowoduje wzrost stężenia HPHC i cząstek stałych. Stanie się tak głównie z powodu powstawania gatunków, takich jak fenole/krezole i wielopierścieniowe związki aromatyczne (WWA), które zwykle nie powstają w znaczących ilościach w wyniku termicznego rozkładu składników papierosa aż do znacznie wyższych temperatur.

Uchwyt IQOS

Uchwyt IQOS jest kluczowym elementem systemu technologii podgrzewanego tytoniu. Zawiera unikalne ostrze grzewcze wykonane ze złota i platyny pokrytych powłoką ceramiczną oraz najnowocześniejszą elektronikę, która reguluje temperaturę, aby za każdym razem zapewnić niezmienne doznania.

Ostrze grzewcze i elementy elektroniczne w uchwytach wytwarzają aerozol o prawdziwym smaku tytoniu bez ognia, popiołu czy dymu papierosowego i o mniejszym zapachu. IQOS znacząco zmniejsza również produkcję szkodliwych substancji chemicznych.

Unikalna pałeczka tytoniowa zaprojektowana dla IQOS składa się ze starannie dobranej mieszanki wysokiej jakości tytoniu, która odtwarza smaki i satysfakcję, jakich poszukują dorośli palacze.

Uchwyt IQOS podgrzewa pałeczkę tytoniową do temperatury poniżej 350 stopni Celsjusza, nie powodując jej spalenia. W ten sposób powstaje aerozol zawierający aromatyczną nikotynę i prawdziwy smak tytoniu.

Wkład IQOS

IQOS to innowacyjny podgrzewany produkt tytoniowy (HTP) opracowany przez Philip Morris International. Urządzenie wykorzystuje element grzewczy do podgrzewania przypominającej papierosa rurki z tytoniem, który jest poddawany działaniu gliceryny roślinnej, co powoduje powstanie pary podczas wdychania.

W porównaniu z papierosami i innymi podgrzewanymi wyrobami tytoniowymi, IQOS wydaje się zmniejszać narażenie użytkowników na działanie substancji toksycznych. Może to wynikać z faktu, że IQOS uwalnia mniej tych toksyn niż papierosy, ale nie oznacza to, że IQOS jest bezpieczniejszy.

Philip Morris promuje IQOS jako produkt tytoniowy o zmniejszonym ryzyku, który mógłby naśladować atrakcyjność e-papierosów. Byłaby to wielka wygrana dla firmy, która dąży do renormalizacji palenia.

Poprzedni artykuł

Co to msa Xiaomi?

Następny artykuł

Co to są pliki cache?

Oceń artykuł: Po co bluetooth w IQOS?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5