Usługi mobilne Orange co to jest?

Orange to francuska firma świadcząca usługi telefonii komórkowej. Jej sieć obejmuje 15 krajów w Europie, Afryce i Azji.

W Wielkiej Brytanii Orange połączył się z T-Mobile w 2010 roku, tworząc spółkę joint venture EE. EE przejęła nowe połączenia i aktualizacje taryf Orange, a dotychczasowi klienci musieli przejść na plan EE w lutym 2015 roku.

Jest to firma telekomunikacyjna

Orange mobile services jest firmą telekomunikacyjną, która świadczy usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej i internetowej. Działa w ponad 220 krajach i terytoriach.

Jej klienci to małe i średnie przedsiębiorstwa, instytucje korporacyjne i publiczne, uniwersytety, agencje rządowe i klienci indywidualni. Dostarczają również rozwiązania w zakresie cloud computingu, M2M, bezpieczeństwa i zunifikowanej komunikacji.

Jest częścią France Telecom, który jest największym operatorem telekomunikacyjnym w Europie. Mają bazę klientów liczącą ponad 266 milionów osób na całym świecie i 89 000 pracowników we Francji.

Usługi komórkowe Orange oferują szybki, niezawodny i niedrogi domowy internet, telewizję kablową oraz cyfrowe usługi głosowe i komórkowe. Posiada wielokrotnie nagradzane sieci i oferuje pełną gamę innowacyjnych usług.

Oferuje usługi telefonii komórkowej

Orange mobile services oferuje szeroki zakres usług telefonii komórkowej. Świadczy również usługi dostępu do Internetu i transmisji danych dla klientów indywidualnych, profesjonalnych i dużych firm.

Jeden z największych europejskich operatorów, Orange obsługuje ponad 88 milionów klientów na całym świecie. Działa w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Holandii. Jest również członkiem założycielem sojuszu Freemove, łącząc swoją sieć z Telecom Italia Mobile i T-Mobile.

Usługi telefonii komórkowej firmy oparte są na sieciach GSM i 3G. Oferuje również bezprzewodowe usługi szerokopasmowe CDMA i EVDO w Stanach Zjednoczonych.

Przy wyborze planu taryfowego na telefon komórkowy ważne jest uwzględnienie ilości danych, z których korzystasz. Większość planów taryfowych na telefony komórkowe jest wyceniana za gigabajt lub megabajt, a przekroczenie tego limitu może być kosztowne.

Oferuje usługi stacjonarne

Orange oferuje klientom w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie usługi komórkowe, szerokopasmowe plany internetowe i pakiety danych. Firma prowadzi działalność we Francji, Hiszpanii i innych krajach europejskich, w Afryce i na Bliskim Wschodzie, w segmentach Enterprise, International Carriers & Shared Services oraz Mobile Financial Services. Sprzedaje również telefony komórkowe, terminale i urządzenia podłączone do sieci.

W Rumunii Orange nabył 54% udziałów w operatorze telefonii stacjonarnej i komórkowej Telekom Romania Communications (TKR) od greckiego OTE we wrześniu ubiegłego roku. Rozpoczął przenoszenie połowy swoich abonentów telefonii stacjonarnej do sieci Orange i wprowadza szereg usług wiązanych, w tym nowy plan „Fibre 2000” łączący plan telefonii komórkowej z Orange TV i stacjonarnym połączeniem szerokopasmowym.

Rynek telefonii stacjonarnej w Rumunii pozostaje słabo rozwinięty. Jest to w dużej mierze pozostałość po poprzednim monopolu Telmy w tym sektorze, który miał się zakończyć 30 czerwca 2008 roku. Oferuje usługi internetowe

Orange oferuje szereg usług internetowych dla użytkowników domowych i biznesowych. Plany internetowe nie wymagają podpisywania umowy i nie wiążą się z przekroczeniem limitu danych.

Plan internetowy w Orange można uzyskać online, przez telefon lub w jednym z ich sklepów. W niektórych rejonach można skorzystać z ofert specjalnych.

Sieć oferuje również różne plany taryfowe na telefony komórkowe, w tym plany „pay as you go” i plany bez kontraktu (bez zobowiązań). Sprawdź na swojej stronie internetowej najnowsze oferty.

Oprócz usług komórkowych Orange oferuje w Wielkiej Brytanii plany internetowe. Usługi „triple-play” łączą usługi komórkowe, stacjonarne i szerokopasmowe DSL i są dostępne dla klientów na obszarach objętych siecią Orange. Plany te obejmują plany „Livebox” i „Livebox Up” dla internetu szerokopasmowego i komórkowego. Oferują one do 15 PS15 zniżki od pełnej ceny za miesiąc za oba produkty, jeśli jesteś obecnym klientem sieci komórkowej Orange.

Poprzedni artykuł

Co to jest apka w telefonie?

Następny artykuł

Co to jest bio na Instagramie?

Oceń artykuł: Usługi mobilne Orange co to jest?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5