Bmw E60 Xenon D1S czyD2S?

Xenon D1S

BMW E60 było produkowane w latach 2004-2010. Fabrycznie montowane były reflektory halogenowe H7/H7 lub bi-ksenonowe D1S/H7.

Oryginalna wersja halogenowa wykorzystuje 3,0-calowy projektor zaprojektowany pod koniec lat 90. W modelach po liftingu (LCI) zastosowano reflektor H7, który z czasem może się odkleić. Wymiana tych projektorów na nowy zestaw ksenonowy BMW 5 E60 E61 może znacznie poprawić moc światła.

Ksenon D2S

Przednie reflektory HID firmy BMW to świetny sposób na poprawienie widoczności w nocy. Oferują one do 30% więcej światła niż ich standardowe halogenowe odpowiedniki i są dostępne w temperaturach barwowych, które czynią je gwiazdami przedstawienia.

Mimo całego szumu, nie zawsze łatwo jest znaleźć wysokiej jakości żarówkę ksenonową, która nie przepali się zanim dotrzesz do domu. Dlatego zalecamy zakup wysokiej jakości żarówki ksenonowej od producenta takiego jak Hella, Flosser lub Philips zamiast gorszej alternatywy, która może się stopić i wyblaknąć z czasem.

Xenon D3S

BMW E60 E61 było luksusowym sedanem średniej wielkości produkowanym w latach 2004-2010. Fabrycznie montowane były reflektory halogenowe H7/H7 lub bi-ksenonowe D1S/H7.

Mimo że te oryginalne reflektory miały ponad 20 lat, można je zmodernizować, kupując kompletny zestaw modernizacyjny, który wymienia reflektor i żarówkę halogenową na żarówkę ksenonową. Zestawy te zwiększają moc światła i trwałość, a także sprawiają, że Twój samochód wygląda o wiele bardziej stylowo!

Xenon D4S

Lampa ksenonowa ma dwukrotnie większą jasność niż oryginalna i jest dobrym sposobem na uniknięcie zmęczenia wzroku i poprawę bezpieczeństwa na drodze. Jego wytrzymałość z czasem zaczyna się zmniejszać, dlatego warto wymieniać je co 5-6 lat.

Ten zestaw reflektorów ksenonowych zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zmodernizować fabryczne reflektory ksenonowe E60 4-drzwiowego sedana i E61 5-drzwiowego wozu za pomocą mocnego projektora bi-ksenonowego HID. Jego 3,0-calowa soczewka dosłownie przyćmi Twoją konkurencję!

Xenon D5S

Jeśli masz BMW E60 z opcjonalnymi reflektorami bi-ksenonowymi, to prawdopodobnie doświadczyłeś powtarzających się awarii żarówek. Problem polega na tym, że uszczelnienie między zespołem reflektora a osłoną zderzaka może z czasem ulec zużyciu, powodując przeciekanie wody i powtarzające się awarie żarówek.

Dobrą wiadomością jest to, że zespół reflektora jest utrzymywany na miejscu przez cztery śruby, co sprawia, że wymiana żarówki jest stosunkowo łatwa dla domowego mechanika. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby wykonać to zadanie!

Xenon D8S

Ksenonowe reflektory zapewniają jaśniejsze światło niż tradycyjne żarówki halogenowe. Te zestawy doposażenia Xenon zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do oryginalnych reflektorów BMW 5 E60 lub E61.

Te zestawy doposażenia znacznie poprawiają moc światła, chroniąc jednocześnie Twoje reflektory przed uszkodzeniem przez wodę. Posiadają 2-letnią gwarancję i są bardziej przystępne cenowo niż przeciętne reflektory ksenonowe do Twojego BMW 5 E60 lub E61. Dzięki nim wymiana reflektorów halogenowych na ksenonowe jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.