Co się dzieje z Britney Spears?

Britney Spears ma ostatnio wiele na głowie. Wyszła za mąż, nie czuje się dobrze i jest mnóstwo teorii spiskowych na jej temat.

35-letnia piosenkarka od ponad dekady jest pod opieką konserwatora zabytków, co oznacza, że jej ojciec i inne osoby mają kontrolę nad jej decyzjami osobistymi i finansowymi. Twierdzi, że była wykorzystywana i traumatyzowana w czasie sprawowania opieki nad nią.

Nadal znajduje się pod opieką konserwatora

Gwiazda pop Britney Spears podzieliła się ostatnio kilkoma nowymi, przerażającymi twierdzeniami na temat jej 13-letniej opieki nad nią. W usuniętym 20-minutowym nagraniu audio Spears podzieliła się mnóstwem nowych szczegółów na temat swoich doświadczeń związanych z umową prawną, która kontrolowała jej życie osobiste i finanse od 2008 roku.

Oskarżyła również swojego ojca Jamiego Spearsa, współkonserwatora, o nadużycia. Powiedziała, że zmuszał ją do pracy wbrew jej woli, sprzeciwiał się jej próbom wyjścia za mąż i wyjęcia wkładki wewnątrzmacicznej, by mieć dziecko, a także nie pozwalał jej być podwożoną przez jej chłopaka.

Sprawa Spears zwiększyła świadomość tego, jak często konserwatorzy są wykorzystywani, szczególnie w przypadku osób z zaburzeniami psychicznymi. Ważne jest, aby pamiętać, że uprawnienia konserwatora mogą zostać cofnięte, jeśli nie działa on w najlepszym interesie danej osoby.

Poślubiona

Britney Spears i jej długoletni chłopak Sam Asghari pobrali się w czwartek podczas kameralnej ceremonii w domu Spears w Thousand Oaks. W zaślubinach uczestniczyły takie gwiazdy jak Madonna, Paris Hilton, Selena Gomez, Drew Barrymore i Ansel Elgort.

Spears miała na sobie suknię Versace zaprojektowaną przez Donatellę Versace i ozdobioną 62 karatami diamentów od projektantki biżuterii Stephanie Gottlieb. Wśród dodatków ślubnych znalazły się okrągłe i gruszkowe kolczyki, naszyjnik z diamentami w kształcie serca oraz bransoletka z białego złota z owalnymi diamentami.

Piosenkarka i jej chłopak spotykają się od 2016 roku, a on zadał im pytanie we wrześniu. Na początku tego roku urodziła szczeniaka owczarka australijskiego, Sawyera.

Nie jest z nią dobrze

Jeśli śledzisz jej media społecznościowe, łatwo zauważyć, że nie jest z nią dobrze. Publikuje w kółko te same rzeczy, wygląda jakby od kilku dni nie szczotkowała włosów i nie robiła makijażu, a jej wypowiedzi są chaotyczne i bezsensowne, co nie ma większego sensu.

W kwietniu jej ojciec Jamie Spears rzekomo zabrał ją do ośrodka dla umysłowo chorych. Została tam umieszczona po tym, jak ojciec twierdził, że przestała brać leki podczas prób do rezydencji Domination w Las Vegas. Ma skłonności do nieobliczalnych zachowań, a doniesienia o tym, że miała maniakalny atak w restauracji sugerują, że nadal może mieć problemy ze swoim stanem psychicznym.

Jej rodzina wydaje się chcieć trzymać ją w ryzach, ale to nie pomoże jej wyzdrowieć. Ona potrzebuje zespołu profesjonalistów, którzy zajmą się jej problemami, a nie tylko grupy fanów i mediów.

Nie jest kontrolowana

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele rewelacji na temat Britney Spears. Jeden z artykułów w New York Times ujawnił, że artystka od lat próbuje wydostać się spod opieki konserwatora zabytków, a inny w New Yorker przedstawił obraz jej ojca Jamiego Spearsa jako emocjonalnego krzywdziciela, który ma obsesję na punkcie kontrolowania swojej córki.

To wszystko maluje niepokojący obraz Britney Spears, która została odizolowana od swojej rodziny i otoczona przez osoby lojalne wobec ojca. Szał tabloidów i burzliwa walka o opiekę nad dzieckiem z jej byłym mężem Kevinem Federline’em sprawiły, że Spears jest w stanie ciągłego strachu.

Jej matka Lynne, przyjaciel Ghalib i były menadżer Sam Lutfi wyrazili obawy o jej zdrowie psychiczne w pierwszych miesiącach po tym, jak została objęta nadzorem konserwatorskim. Kiedy mogli ją odwiedzić, wydawała się dziwna i nadpobudliwa.

Oceń artykuł: Co się dzieje z Britney Spears?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5