Czy Tom Holland i Zendaya są razem?

Przez długi czas fani nie byli pewni, czy gwiazdy Spider-Mana, Tom Holland i Zendaya, spotykają się. Jednak po serii słodkich chwil uchwyconych w mediach społecznościowych, duet potwierdził, że są parą.

Ale pomimo wszystkich plotek, nie jest jasne, czy są już gotowi na zawarcie związku. Ich bliska relacja sugeruje, że są po prostu zadowoleni z bycia razem i bycia #relationshipgoals.

Na ekranie

Grając ekranowe wersje Petera Parkera i „MJ” w filmach Marvela o Spider-Manie, Tom Holland i Zendaya stali się jedną z największych par Hollywood. Ich ekranowa chemia sprawiła, że fani zaczęli się zastanawiać, czy nie są przypadkiem kimś więcej niż tylko najlepszymi przyjaciółmi.

Przez jakiś czas trzymali swój związek w tajemnicy, ale kiedy w lipcu zostali przyłapani na pocałunku, wywołali fale szoku na całym świecie i udowodnili, że ich prawdziwy romans jest silny. Chociaż zazwyczaj są dość prywatni, jeśli chodzi o ich związek poza ekranem, duet jest znany z okazywania sobie miłości w swoich postach w mediach społecznościowych.

Aby uczcić swoje 25 urodziny w 2021 roku, Zendaya zamieściła przytulne selfie z Tomem w lustrze – a on dodał uroczy podpis: „Mój MJ, życzę ci najszczęśliwszych urodzin, zadzwoń do mnie, kiedy będziesz na górze xxx”. Ten słodki post pokazał bardziej czułą stronę ich związku niż wcześniej, ale nadal starali się trzymać wszystko na wodzy. Wygląda na to, że w końcu są gotowi, by otworzyć się na swój związek – a fandom z całego serca ich obejmuje!

Offscreen

Tom Holland i Zendaya mogą mieć najbardziej uroczą chemię poza ekranem w Hollywood, a fani nie mogą się nasycić ich słodkimi momentami. Są nie tylko prawdziwymi przyjaciółmi – zostali także oficjalną parą i rodzicami uroczego pitbulla o imieniu Pistachio!

Od czasu zagrania w filmie Spider-Man: Homecoming, Holland i Zendaya nie przestawali huczeć na temat ich romantycznego związku. Ale dzięki serii zdjęć paparazzi, na których obściskują się w samochodzie, można śmiało powiedzieć, że są już oficjalnie parą.

Jego romans staje się coraz bardziej poważny, a obie strony zostały ostatnio zauważone na romantycznych randkach w Paryżu! Widziano ich na eleganckiej randce w muzeum Louvre, a nawet na bardziej spokojnej nocy w burlesce. Pomimo napiętego grafiku, Tom i Zendaya znajdują dla siebie czas, a tego właśnie potrzebujemy w naszym życiu!

Randka

O Tomie Holland i Zendayi od lat krążą plotki, że się spotykają, ale czy naprawdę są razem? Nie potwierdzili publicznie swojego związku, ale w ostatnich miesiącach kilka razy wychodzili razem i widzieliśmy, jak komplementowali się w mediach społecznościowych.

16 kwietnia Zendaya została zauważona na randce w Nowym Jorku ze swoim chłopakiem i wyglądała tak uroczo. Miała na sobie biały crop top i turkusowe dżinsy, gdy spacerowała po mieście.

W lutym widziano ich także na wycieczce do Rzymu, a para wybrała się nawet na randkę w restauracji Mamo w Soho, w Nowym Jorku. Para została zauważona, jak trzyma się za ręce wychodząc z restauracji.

Chociaż nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, wygląda na to, że są już zakochani w sobie. W ciągu ostatnich kilku tygodni często się całowali i przytulali i wygląda na to, że w końcu są gotowi, by się sfotografować na zewnątrz.

Zaręczyny

Jeśli jesteś fanem Toma Hollanda lub Zendayi, mogłeś usłyszeć doniesienia, że są zaręczeni. Nie jest jasne, skąd wzięły się te plotki ani kto je wypowiada, ale szybko stały się wirusowe i zostały udostępnione na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

Zaręczyny to okres pomiędzy propozycją małżeństwa a faktycznym ślubem, który jest również nazywany ceremonią. Jest to wzajemna obietnica i potwierdzenie małżeństwa, ale nie gwarantuje wspólnej przyszłości.

Z drugiej strony, małżeństwo jest prawnie wiążącą umową między dwojgiem ludzi, którzy mieszkają razem, dzielą się obowiązkami, uprawiają seks oraz rodzą i wychowują dzieci. Jest to również prawnie wiążąca umowa, która kończy się, kiedy jedna ze stron rozwodzi się z drugą lub kiedy małżeństwo zostaje unieważnione.

Poprzedni artykuł

Czy Tomson ma żonę?

Następny artykuł

Czy Rihanna urodziła dziecko?

Oceń artykuł: Czy Tom Holland i Zendaya są razem?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5