Dying light 2 ultimate edition – co zawiera?

Dying light 2 ultimate edition – co zawiera?

Edycja ostateczna Dying light 2 zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w tę grę. Zawiera wiele bonusów, abyś mógł uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Dying light 2 to survival horror action RPG, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym mieście Harran. Jego świat jest cztery razy większy niż w oryginale i zmienia się w zależności od twoich wyborów.

Czym jest Dying Light 2 Ultimate Edition?

Edycja Ultimate Edition zawiera dwugodzinne nocne zwiększenie XP, legendarną broń odnawialną, skórkę paralotni, ekskluzywne charmsy na broń oraz Legendarny strój. Zawiera także zawartość cyfrową, taką jak fabularne DLC, książkę artystyczną, komiks, ścieżkę dźwiękową i tapety.

Gra jest spektakularna wizualnie, z ogromnym światem wypełnionym zombie i bandytami, którzy rozpadają się w kałużach krwi, ognia i ścięgien, gdy wejdą w kontakt z twoim ekwipunkiem. System parkour jest również jednym z najlepszych, z szeregiem liniowych sekcji platformowych, które nagradzają ostrożne poruszanie się.

Dying Light 2 ma miejsce 15 lat po oryginalnej epidemii wirusa i pokazuje świat w dość ponurym stanie. Główny bohater, Aiden, jest tak zwanym Pielgrzymem, jednym z niewielu nieustraszonych ludzi, którzy są skłonni zapuścić się poza otoczone murami miasta, które pozostały.

Jaka jest różnica między Edycją Deluxe a Edycją Ultimate?

Edycja Ultimate gry Dying light 2 zawiera grę, wszystkie przyszłe fabularne dodatki DLC oraz 2-godzinny nocny boost XP. Pomoże ci to przyspieszyć zdobywanie XP i umiejętności rzemieślnicze.

Edycja Deluxe jest również świetną opcją dla fanów serii, ponieważ zawiera tę samą zawartość, co Edycja Ultimate, z dodatkiem w postaci ścieżki dźwiękowej i artbooka. W zestawie znajduje się również etui Steelbook, w którym można wyeksponować przedmioty znajdujące się w grze.

W Edycjach Standardowej i Deluxe dostępnych jest kilka dodatków, które sprawiają, że warto za nie dopłacić, ale dla zagorzałych fanów Edycja Kolekcjonerska to zdecydowanie pozycja obowiązkowa. Ta wersja Dying Light 2 oferuje nie tylko fizyczne przedmioty do zbierania, ale także pełną Przepustkę Ekspansji, dzięki której będziesz mógł cieszyć się grą przez wiele miesięcy.

Jaka jest różnica między Edycją Kolekcjonerską a Edycją Ultimate?

Wiele popularnych gier wideo otrzymuje edycje kolekcjonerskie, które często zawierają fizyczne artefakty, takie jak figurki i repliki. Mogą one być niezwykle cenne i stanowią obowiązkową pozycję dla fanów gry.

Na przykład Edycja Kolekcjonerska Dishonored 2 zawiera maskę Corvo i pierścień Emily Kaldwin. Zawiera również gablotę, stalową książkę i artbook.

Innym przykładem jest Xenoblade Chronicles 2. Pudełkowy zestaw dwóch pierwszych gier z tej serii sprzedał się na portalach aukcyjnych za całkiem niezłą sumkę i ma podobną wartość teraz, gdy wyszła trzecia gra.

Podobnie, wiele hitów kinowych jest wydawanych w specjalnych edycjach, które często zawierają fajne przedmioty, takie jak fizyczna mapa czy artbook. Są one obowiązkową pozycją dla każdego fana gry, a jest ich wiele do wyboru.

Jaka jest różnica między edycją standardową a deluxe?

Dying Light 2 Stay Human to najnowsza gra akcji z otwartym światem zombie od dewelopera Techlandu. Akcja rozgrywa się 15 lat po premierze oryginalnej gry, a miasto pogrążyło się w bezlitosnej nowoczesności.

Oferuje tę samą rozgrywkę parkourową i bojową, co jej poprzedniczka, ale z większą głębią i systemem narracji opartym na wyborze. Gracze mogą tworzyć i ulepszać swoje bronie, czyniąc je jeszcze potężniejszymi.

Do wyboru jest kilka edycji Dying Light 2, każda z nich ma swoje własne atuty i bonusy. Poniżej przyjrzymy się poszczególnym edycjom i ich cenie.

Edycja Ultimate jest najdroższa w przedsprzedaży, ale zawiera całą zawartość zawartą w edycjach Standard i Deluxe oraz pakiet DLC z drugą historią, który planujemy wydać w przyszłości, 2-godzinny nocny wzrost XP oraz zestaw materiałów do craftingu. To ponad dwa razy więcej niż cena edycji standardowej, ale warto ją rozważyć, jeśli jesteś zagorzałym fanem i chcesz skorzystać z całej dodatkowej zawartości.

Oceń artykuł: Dying light 2 ultimate edition – co zawiera?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5