Gry w których można robić co się chce?

Gry wideo dają nam możliwość odkrywania wirtualnych światów. Oferują zadania i cele, które sprawiają, że nasze doświadczenia w grach są ekscytujące i satysfakcjonujące.

Co więcej, są bezpiecznym miejscem do doskonalenia umiejętności, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w grach wideo, czy masz już wysoki poziom wiedzy. Dają też poczucie osiągnięcia, gdy ukończysz grę i uzyskasz dobry wynik.

Dishonored 2

Dishonored 2 to otwarta gra akcji typu stealth-action, w której możesz wybrać grę jako zdetronizowana cesarzowa Emily Kaldwin lub jej królewski obrońca, Corvo Attano. Po zamachu politycznym przeprowadzonym przez księcia Luca Abele z Serkonos i wiedźmę Delilah Copperspoon, Emily musi odnaleźć drogę przez cudowny wiktoriański świat przesiąknięty ideami państw narodowych, naukowego industrializmu i budowania imperiów.

Jedną z najmocniejszych stron Dishonored jest niesamowicie skomplikowane i szczegółowe budowanie świata. Niezależnie od tego, czy jest to zegarowa rezydencja z transformującymi się układami, czy też strefa upadku kwantowego w posiadłości barona górniczego Stiltona, obszary te czują się żywe i zachęcają graczy do grzebania w ich wnętrzach i szukania sposobów na wyeliminowanie celów bez użycia broni śmiercionośnej.

Divinity: Grzech Pierworodny 2

Divinity: Original Sin 2 to jedna z najbardziej docenianych gier RPG ostatnich lat. Izometryczny tytuł Larian Studios łączy niewiarygodną taktyczną walkę turową z niezwykle elastycznym światem i mnóstwem rzeczy do zrobienia.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem satyry w grze, czy chcesz zagłębić się w bardziej tradycyjną przygodę fantasy, Divinity jest grą obowiązkową. Oferuje imponujący wachlarz opcji personalizacji i różnorodne postacie, którymi można grać, od gotowych Origins po w pełni własne konstrukcje.

Ma też sporo eksploracji w stylu „wszystko za darmo” i przezabawnych postaci niezależnych, z którymi można się związać. Splątana sieć powiązanych ze sobą systemów jest rozkoszą, w którą można się zagłębić i często prowadzi do sprytnych objazdów, których rzadko żałowałem.

Stardew Valley

Stardew Valley to symulacyjna gra fabularna, w której dziedziczymy starą działkę rolną dziadka. Uzbrojony w podarowane narzędzia i kilka monet wyruszasz, by stworzyć dom swoich marzeń.

Możesz hodować zwierzęta, łowić ryby, uprawiać rośliny, wydobywać i żerować na swojej czarującej ziemi. Staniesz się częścią lokalnej społeczności, poznasz barwne postacie i zbudujesz relacje z sąsiadami.

Choć Stardew Valley oferuje relaksujące doświadczenie, są pewne okazje, w których możesz chcieć ograniczyć rolnictwo i odkryć nowe tereny. Oto kilka tytułów, w których możesz to zrobić.

Podróż

Kiedy Podróż trafiła na PS3 w 2008 roku, była aktem buntu wobec dominującej kultury komercyjnych gier wideo. Została pomyślana jako interaktywna przypowieść, historia samotnego podróżnika, który wyrusza w tajemniczą podróż po pustyni.

Bezsłowne opowiadanie historii w grze jest uzupełnione przez oszałamiającą oprawę wizualną i nominowaną do nagrody Grammy ścieżkę dźwiękową. Zaprojektowana do gry z użyciem kontrolera, gracze unoszą się nad ruinami i suną po piaskach, odkrywając tajemnice zapomnianej cywilizacji.

Podczas wędrówki przez krajobraz natkniesz się na innych graczy, których sylwetki migoczą w oddali. Postacie te mogą pobiegać przez kilka minut, rozstać się lub pozostać z tobą aż do końca twojej przygody.

GORN

GORN to absurdalnie brutalny symulator gladiatora VR, który pozwala ci uwolnić swoje najbardziej nikczemne i bezwzględne fantazje, od wyrywania kończyn jedna po drugiej po bicie ludzi na śmierć zakrwawionymi rękami. Jest to rodzaj bezmyślnej, powtarzalnej bijatyki, która po pewnym czasie może stać się nudna, ale jest niesamowicie zabawna i warta wypróbowania dla tych, którzy są gotowi wytrzymać mrożącą krew w żyłach brutalność.

Pierwotnie występujący we franczyzie Star Trek, Gorn to fikcyjny humanoidalny gatunek reptilian, który pojawił się w kilku odcinkach serialu telewizyjnego. Są także grywalne w grach wideo Star Trek: Starfleet Command, Klingon Academy oraz w grze online Star Trek Online.

Oceń artykuł: Gry w których można robić co się chce?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5