Solcoseryl żel gdzie kupić?

Solcoseryl w żelu to środek przeciwzapalny zawierający jako składnik aktywny dializat z krwi cieląt. Poprawia gojenie się ran i krążenie w organizmie.

Blizny przerostowe są częstym problemem w przypadku oparzeń, a stosowanie Solcoserylu rzekomo zmniejsza je poprzez równoważenie reakcji komórkowych i hormonalnych.

Kup Solcoseryl Gel Online

Solcoseryl gel jest dostępny w postaci tubki 10 g w desertcart, legalnej aptece internetowej, która działa w 164 krajach. Oferuje ona szeroki wybór leków renomowanych marek.

Jest to przezroczysty, bezbarwny, lepki, gęsty żel. Zawiera 4,15 mg zdeproteinizowanej hemodializowanej krwi cielęcej, standaryzowanej chemicznie i biologicznie (w przeliczeniu na suchą substancję).

Solcoseryl jest aktywatorem metabolizmu tkankowego i sprzyja tworzeniu się tkanki ziarninowej. Przyspiesza również proces usuwania nadmiaru płynu, co jest niezbędne do wspomagania gojenia się ran.

Kup krem Solcoseryl Online

Żel Solcoseryl jest stosowany do wspomagania gojenia się suchych ran. Jest dostępny w tubie 20 g i w licencjonowanych aptekach online.

Głównym składnikiem jest zdeproteinizowany dializat pochodzący z krwi cieląt mlecznych, standaryzowany chemicznie i biologicznie. Posiada właściwości antyhipoksyjne, cytoprotekcyjne, regenerujące, stabilizujące błony, angioprotekcyjne i gojące rany.

Może być stosowany w leczeniu wielu schorzeń. Jego działanie terapeutyczne jest szczególnie skuteczne w promowaniu gojenia trudno gojących się owrzodzeń troficznych i odleżyn.

Oprócz głównego składnika aktywnego, Solcoseryl zawiera kilka składników pomocniczych, w tym parahydroksybenzoesan propylu (E210, E216), parahydroksybenzoesan metylu (E218 i E221), benzynę białą, cholesterol, alkohol cetylowy i wodę oczyszczoną.

Maść nakłada się bezpośrednio na ranę po jej oczyszczeniu roztworem dezynfekującym. Nakłada się ją cienką warstwą 1-2 razy dziennie i przykrywa opatrunkiem.

Kup maść Solcoseryl online

Jeśli interesuje Cię, gdzie kupić maść Solcoseryl, to ucieszy Cię wiadomość, że możesz ją kupić online bez recepty. Produkt jest dostępny w ampułkach 2 ml i 5 ml lub tubach 20 g z instrukcją użycia.

Maść jest zrobiona ze zdeproteinizowanego hemodializatu zawierającego szeroki zakres niskocząsteczkowych składników z surowicy krwi cieląt mlecznych o masie cząsteczkowej 5000 D, których właściwości są obecnie tylko częściowo zbadane chemicznie i farmakologicznie.

Przyspiesza gojenie się ran, przyspiesza regenerację nabłonka oraz łagodzi ból i zmniejsza obrzęk wokół rany. Jest stosowany w leczeniu drobnych oparzeń i otarć, a także suchych ran i owrzodzeń skóry, które nie goją się prawidłowo.

Maść nakłada się cienką warstwą na oczyszczone rany, 2 razy dziennie. Nie zaleca się stosowania jej na zakażone rany, ponieważ nie zawiera składników przeciwbakteryjnych.

Kup Solcoseryl Strzykawka Online

Solcoseryl jest doskonałym aktywatorem komórkowym, zawiera wiele składników o niskiej masie cząsteczkowej (glikolipidy, nukleozydy i nukleotydy, aminokwasy, oligopeptydy i niezbędne pierwiastki śladowe), które stymulują szereg działań wzmacniających tkanki. Wśród nich jest działanie antyhipoksyjne, zwiększające zużycie tlenu i stymulujące transport glukozy do komórek wyczerpanych metabolicznie.

Ponadto stymuluje proliferację i migrację komórek (in vitro). Wreszcie, posiada pewne poważne właściwości farmakologiczne o znaczeniu medycznym, takie jak działanie stabilizujące błony i cytoprotekcyjne.

Najlepszym miejscem do zakupu Solcoserylu jest apteka internetowa o dobrej reputacji. Zapewni to otrzymanie produktu wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki z zakupu, upewnij się, że przestrzegasz wszystkich instrukcji i wskazówek. Oznacza to również dokładne przeczytanie opakowania. Pozwoli Ci to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także uniknąć przykrych niespodzianek. W razie potrzeby możesz też poprosić lekarza o dodatkowe porady i pomoc.

Oceń artykuł: Solcoseryl żel gdzie kupić?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5